Главная » Archiwum wpisów
http://prawdaserc.pl/index.php/world/u-s/33-polityka-pl/95-plany-globalnej-hegemonii?hitcount=0
Opublikowano: piątek, 13, marzec 2015 20:18
Klementyna
Niedawno pojawiła się informacja, że Waszyngton za ubiegłe 13 lata wydał na operację militarne minimum 1,5 tryliona dolarów. To minimalny koszt, obejmujący jedynie bezpośrednie wydatki wojskowe. Niezależni eksperci sadzą jednak, że całkowite koszty wojen prowadzonych przez Amerykę są 4 razy wyższe, tzn. wynoszą 6 trylionów dolarów. Zachód wydał na swój zdominowany świat takie astronomi
...
Czytaj więcej »
Wyświetleń:
926
|
Dodał:
lesnej
|
Data:
14.03.2015
|
|
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Szef-MON-w-tym-roku-bedzie-rekordowo-duzo-cwiczen-wojskowych,wid,17344004,wiadomosc.html?ticaid=11480c
akt. 2015.03.13, 15:37
Wicepremier, minister obrony Tomasz Siemoniak zapowiedział, że 2015 rok będzie rekordowy pod względem liczby ćwiczeń wojskowych. Przypomniał, że pod koniec marca w ramach operacji Atlantic Resolve do Polski trafi bateria rakiet Patriot.
- To jest ćwiczenie w ramach operacji Atlantic Resolve, to jest operacja Stanów Zjednoczonych, wzmacniająca Polskę i inne państwa Europy Wschodniej. W ramach tej operacji ćwiczyli Amerykanie w roku ubiegłym, ćwiczą w tym roku. Obok ćwiczeń wojsk pancernych, spadochroniarzy, sił powietrznych też uzn
...
Czytaj więcej »
Wyświetleń:
915
|
Dodał:
lesnej
|
Data:
14.03.2015
|
|
http://polish.ruvr.ru/2015_02_19/POLSKIE-WYBORY-CZYLI-WOJNA-6983/
Cyprian Darczewski
19.02.15
W polskiej mentalności Rosjanin przestał już być synonimem przedstawiciela swojego narodu. Rosjanin jest w Polsce „funkcją”. Służy do straszenia. Gdyby Rosjan na świecie nie było – musielibyśmy ich sobie wymyślić. Życie w Polsce nie mogłoby się toczyć bez Rosjan – krowy nie dawałyby mleka, ptaki przestałyby latać, a dzieci nie mogłyby spać.
Środa, 18 lutego 2015 r. Najpopularniejszy polski portal – Wirtualna Polska, zamieszcza rozmowę z ekspertem z zakresu obrony narodowej, Romualdem Szeremietiewem: „Jeśli Rosjanie chcą odbudować imperium, muszą zaatakować Polskę”– stwierdza były wiceminister obrony narodowej. No cóż&hel
...
Czytaj więcej »
Wyświetleń:
1110
|
Dodał:
Cypek
|
Data:
19.02.2015
|
|
Jacek Aleksiejewicz
11.02.2015
Witam. W POLITYCE.PL przeczytałem właśnie bardzo dobrą wiadomość szkoda tylko że ten co pisał artykuł to kompletny idiota nie mający zielonego pojęcia o czym napisał. Otóż z artykułu owego pana dowiedziałem się że w Polsce następuje atak medialny (jak na razie delikatny) na ....Niemcy. Przeczytałem że Niemcy i (uwaga)! Rosja mają wspólne interesy terytorialno mocarstwowe , chcą pozbyć się USA z Europy i wspólnie z Rosją być tu najważniejszymi graczami pozbywając się wpływu na Europę Stanów Zjednoczonych. Według gazety Niemcy są "koniem trojańskim Moskwy"....... Aż mnie zamurowało jak to przeczytałem. Od zawsze wiedziałem że w Europie najważniejsze państwa to Rosja , Niemcy, Wielka Brytania i może Francja. Ten co pisał chyba nie wie nawet co ów przysłowiowy koń a właściwie jego "treść" miał za zadani
...
Czytaj więcej »
Wyświetleń:
813
|
Dodał:
Jacek
|
Data:
14.02.2015
|
|
13.02.15
Zawieszenie broni w Donbasie jest tylko polityczna grą Niemiec. Poroszenko godząc się na zmianę Konstytucji i przyznanie praw i autonomii w Donbasie przyznał by się do kapitulacji. Naciski ze strony US i już zainwestowane pieniądze zmuszą Poroszenkę do wojny. Pokój oznaczał by też możliwość Banderowskim batalionom na odwrócenie karabinów w stronę Kijowa i Poroszenko doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Wojna na wschodzie wiąże siły prawego sektora i puki walczą to są związani , pokój by zagroził obaleniem władz w Kijowie. Niemcy osiągneli propagandowy sukces i zatrzymali jak na razie możliwość dostaw broni przez USA. Można tylko zgadywać że to problem dla Obamy bo można przypuszczać że dostawy broni były właściwie przesadzone. Polskie władzę tworzą w Polsce daleko idącą poddańczość względem US i chyba też mieliśmy ochotę wysłać broń na Ukrainę. A
...
Czytaj więcej »
Wyświetleń:
868
|
Dodał:
Jacek
|
Data:
14.02.2015
|
|
03.02.15
Miłość USA do wielu narodów jest ogromna, tym razem miłość się wylała na Ukrainę i strefę od wielu pokoleń Rosji. To Rosja tam zbudowała wszystko prawie, to Rosja dawała za grosze. energię dzięki czemu Ukraina mogła rozwijać przemysł.Zwykły Ukrainiec płacił średnio 1,5 $ za gaz . Nie byli bogaci bo elity typu Tymoszenko i jej podobni rozkradali własne państwo. To pasowało USA . Chcieli i nadal chcą mieć pod swoją kontrolą Ukrainę. Tak się zakochali w tym państwie że gotowi już wysyłać broń agresywną. A po co tam ich broń? Chcą żeby ofiar było nie w tysiącach a w milionach? Nie rozumieją że na wschodzie nie potrzebują ich miłości? To taka miłość jednostronna , na siłę. Ale na nic ich siła, Rosja nie pozwoli ginąć na wschodzie słowianom a ruskojęzycznym to już wcale. Obama to wie , więc w co gra? Ma kijów na cienkiej smyczy która już powoli zaczyna się n
...
Czytaj więcej »
Wyświetleń:
822
|
Dodał:
Jacek
|
Data:
14.02.2015
|
|
Wyświetleń:
886
|
Dodał:
lesnej
|
Data:
31.01.2015
|
|
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/12766/kto-przewodniczy-polskiej-partii-wojny
27 stycznia 2015 | Publicystyka
Gdy USA-NATO-UE z Polską na czele wspierają majdan, zamach stanu, wojnę domową – propaganda wojenna nazywa to obroną demokracji, operacją antyterrorystyczną, misją dla utrzymania integralności Ukrainy.
W polskiej partii wojny trwa walka o pozycję lidera między jej głównymi członkami: PiS i PO. Partia wojny jest największą w Polsce partią, którą tworzą wszystkie obecne w parlamencie oraz niektóre znajdujące się poza nim ugrupowania polityczne, organizacje pozarządowe, środowiska nauki i sztuki czy wreszcie prasy i mediów audiowizualnych. Łączy
...
Czytaj więcej »
Wyświetleń:
801
|
Dodał:
lesnej
|
Data:
31.01.2015
|
|
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-debilizacja-ukraincow-przez-amerykanow-2015-01
Opublikowano Styczeń 23, 2015 Przez RX W Ukraina
Ukraina – Video bez komentarzy. Ukraińskich żołnierzy na donieckim lotnisku poddają zombizacji ( debilizacja – tłum.) amerykańscy „kaznodzieje”.
W trakcie oczyszczania obszaru nowego terminala donieckiego lotniska żołnierze batalionu Motoroli znaleźli przy poległych żołnierzach Sił Zbrojnych Ukrainy odtwarzacze audio z nagraniami kazań amerykańskiej misji „Kontakt z prawdą”, nagranych w języku rosyjskim i w języku angielskim. Na nagraniach amerykański pastor Charles Stanley wzywa ukraińskich żołnierzy by zaufali Bogu i żeby nie bali się śmierci.
UWAGA! Przed oglądaniem vid
...
Czytaj więcej »
Wyświetleń:
819
|
Dodał:
lesnej
|
Data:
24.01.2015
|
|
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-amerykanski-general-nagradza-blaszkami-poranionych-ukrainskich-oprawcow-2015-01
Opublikowano Styczeń 23, 2015 Przez RX W Ukraina
Głównodowodzący wojsk lądowych USA w Europie, generał Ben Hodges, rozdał poranionym ukraińskim „żołnierzom” pamiątkowe znaczki. Amerykański wojskowy,, który przyleciał do Kijowa w celu przeprowadzenia konsultacji w zakresie metod prowadzenia wojny, po wizycie w szpitalu powiedział o odwadze i talencie ukraińskich dowódców i żołnierzy.
„Nam wydano rozkaz strzelania w określony cel z BMP ale nie zadziałał. Wtedy wydano rozkaz otwarcia ognia czołgowi. Czołg odpowiedział, że nie ma ciśnienia do strzału…Mnie się poszczęściło, że
...
Czytaj więcej »
Wyświetleń:
791
|
Dodał:
lesnej
|
Data:
24.01.2015
|
| « 1 2 3 4 5 6 ... 888 889 » |