Wtorek, 29.09.2020, 13:11
   ARMIA  ŻYCIA         АРМИЯ  ЖИЗНИ         LIFE  ARMY
Główna | Rejestracja | Wejdź
«  Sierpień 2014  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Главная » 2014 » Sierpień » 17 » WYOBRAŹCIE sobie taką hipotetyczną sytuację: Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego:
WYOBRAŹCIE sobie taką hipotetyczną sytuację: Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego:
02:31
Cyprian Darczewski
14 августа 2014
WYOBRAŹCIE sobie taką hipotetyczną sytuację: 
Polska podpisuje z Rosją układ, na podstawie którego: 
1. Polska będzie utrzymywać na swój koszt wszystkie placówki dyplomatyczne Rosji, rosyjskie uczelnie wyższe, licea i gimnazja na terenie Polski.
2. Polska zgodzi się, aby Rosja posiadała na terytorium Polski siatkę jawnych funkcjonariuszy, zarówno obcego pochodzenia jak i rekrutowanych miejscowo.
3. Funkcjonariusze ci będą mieli gwarantowany wstęp do szkół, szpitali, wiezień, jednostek wojskowych, w celu gromadzenia informacji i prowadzenia działań propagandowych i manipulacyjnych na rzecz Rosji i jej interesów.
4. Funkcjonariusze ci, wstępując do polskiego wojska, zostają od razu co najmniej kapitanami, a nawet generałami i mają nie tylko pensje pochodzące z dochodu narodowego Polski, ale także mieć będą dostęp do największych tajemnic.
5. W stosownych przypadkach będą mieli też pensje i przywileje takie same jak pracownicy tych ośrodków, ale pod wieloma względami nie będą podlegać takim samym przepisom (np. ci w szkołach nie będą podlegali kuratorium i ministerstwu).

6. Ponadto, Polska przyzna im bezpłatną opiekę medyczną, socjalną i emerytury.

7. W przypadku łamania prawa przez tych funkcjonariuszy - o ile nie zostali złapani na gorącym uczynku - Moskwa zastrzega sobie prawo do nieinformowania polskich władz i podejmowania kroków zgodnie ze swoimi interesami - np. tuszowania spraw, zastraszania ofiar, przenoszenia winnych na inną placówkę, kłamania, oskarżania innych etc.

8. Rosja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania swoich funkcjonariuszy do otwartego krytykowania i wpływania na polską politykę wewnętrzną i zewnętrzną, prawa obywatelskie, kierunki badań naukowych i każdą inną dowolny dziedzinę życia społecznego i politycznego.

9. Krytyka ta będzie dokonywać się na koszt polskiego podatnika w mediach publicznych. W przypadku stworzenia przez Rosję własnych mediów w Polsce - będą one korzystać ze wsparcia finansowego RP.

10. Rosja zastrzega sobie prawo zakazu krytyki jej działań uznając takie praktyki za niedopuszczalne manipulacje.

11. W przypadku stwierdzenia przez Rosjan naruszenia swoich dóbr osobistych (np. w przypadku poczucia się urażonym krytyką), winni takich zachowań odpowiadać będą przed polskimi sądami. Postępowania dochodzeniowe (prokuratura) i sądowe toczyć się będą na koszt polskiego podatnika.

12. Polska ma też oddać Rosji wszystkie ziemie i nieruchomości jakie kiedykolwiek należały do władz Imperium Rosyjskiego lub Związku Radzieckiego albo obywateli któregoś z tych krajów.

13. Polacy robią codzienną składkę pieniężną (daninę) na rzecz Rosji.

14. Polski rząd finansuje działalność agentów Rosji pracujących w Polsce.

15. Obywatele polscy będą obchodzić święta narodowe Federacji Rosyjskiej. Rząd polski zagwarantuje, iż będą to dni wolne od pracy, zaś straty gospodarki pokrywane będą ze środków skarbu państwa.

16. Państwo polskie zagwarantuje Rosji wszelką pomoc: materialną, prawną, organizacyjną i logistyczną w obchodach świąt Federacji Rosyjskiej.

17. Pomniki przywódców i ideologów państwa rosyjskiego powstawać będą w Polsce na koszt skarbu państwa RP. W przypadku społecznej zbiórki środków - jej rozpoczęcie nie będzie wymagać zgody polskiego ministerstwa finansów, nie będzie też podlegać opodatkowaniu.

18. Rosja gwarantuje sobie prawo do prowadzenia działalności gospodarczej na terenie RP wolnej od opodatkowania.

19. UMOWA GWARANTUJĄCA TE WSZYSTKIE PRZYWILEJE NIE PODLEGA WYPOWIEDZENIU.

PODOBA SIĘ ???
NIE ???

A co, jeżeli to zamiast Rosji byłyby Niemcy?

TEŻ NIE?

Jak umowę taką zdefiniować? Czy to protektorat, świadoma rezygnacja z niepodległości? A może działalność na szkodę interesów własnego państwa i jej narodu, czyli Z D R A D A ???

Więc dlaczego zgodziliśmy się na coś takiego SAMEGO w stosunku do WATYKANU?!

Z prośbą o refleksję przed jutrzejszym Świętem PAŃSTWOWYM Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny.

c.
Просмотров: 709 | Добавил: Cypek | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Suma odpowiedzi: 15
Статистика

Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Форма входа
Поиск
Архив записей
Przyjaciele witryny
  • АРМИЯ ЖИЗНИ (ROS)
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Copyright MyCorp © 2020
    Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz